Praca 2021-03-30T15:17:47+00:00

Redaktor tekstów branżowych/specjalista ds. SEO

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowywanie tekstów branżowych do magazynów i serwisów internetowych
  • redagowanie treści na social media
  • sporządzanie harmonogramów treści na social media
  • przygotowanie tekstów i materiałów do składu (teksty, zdjęcia, grafika)
  • przygotowanie informacji, komunikatów prasowych i komentarzy branżowych
  • redakcja merytoryczna i techniczna tekstów
  • korekta merytoryczna i techniczna tekstów
  • przeprowadzanie wywiadów
  • współpraca z działem marketingu

Nasze wymagania:

  • doświadczenia w redagowaniu treści
  • znajomości zasad pisania treści na potrzeby internetu
  • doświadczenia w pracy redaktora w środowisku online
  • łatwości nawiązywania kontaktów
  • lekkiego pióra i łatwości w operowaniu słowem
  • dobrej organizacji pracy i rzetelnego wykonywania powierzonych zadań
  • samodzielności w realizacji projektów
  • znajomości narzędzi marketingowych oraz trendów w social mediach
  • znajomości zasad tworzenia tekstów zgodnie z wytycznymi SEO
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację
  • bardzo dobrej znajomości pakietu Office

Mile widziane:

  • doświadczenie w przygotowaniu tekstów z branży paliwowej, motoryzacyjnej lub pokrewnej

Forma zatrudnienia:

  • umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy:

  • zdalnie
CV prosimy kierować na adres: info@zebrapr.pl
Na CV czekamy do 10 października 2020

Data publikacji ogłoszenia: 15 września 2020